Ceramika reklamowa – uniwersalne miseczki

Ceramika reklamowa
Ceramika reklamowa

Na orzeszki ziemne, chipsy, sos, płatki z mlekiem, budyń, galaretkę oraz setki innych przekąsek i drobnych dań. Miseczka znajduje zastosowanie na co dzień i od święta. Na co dzień – na śniadaniu i w czasie oglądania filmu. Od święta – na domowej imprezie lub spotkaniu w  ogrodzie ze znajomymi. Miseczki prezentują się niezwykle okazale, szczególnie te, które cechuje oryginalny design. Warto je mieć. Zdecydowanie ułatwiają codzienne i niecodzienne czynności. A dzieci je uwielbiają, ponieważ przypominają głębokie talerze, z których jedzą dorośli. Miseczki w roli głównej to świetny pomysł na prezent i reklamę.

Ceramika reklamowa kusi kolorami, kształtami i funkcjonalnością. Wśród tych gadżetów reklamowych są również miseczki. Zanim zamówisz po raz kolejny kubki, zastanów się. Może warto zainwestować w reklamę również na innych gadżetach? Kubki często dodawane są jako gratis do różnych produktów spożywczych, a klienci często otrzymują je od firm, z których usług korzystają. Ceramika reklamowa to nie tylko kubki i filiżanki.

Miseczki są mniej popularnym gadżetem, ale w tym właśnie tkwi ich siła. Większe jest bowiem prawdopodobieństwo, że klient poczęstuje kogoś cukierkami w Twojej miseczce, niż zaproponuje kawę w Twoim kubku (skoro ma takich kubków kilka lub kilkanaście). Miseczka to zatem gadżet bardzo praktyczny i uniwersalny.

Miseczki to znakomity pomysł na promocję firmy lub produktu. To także znakomita forma podziękowania dla kontrahentów. Ceramika reklamowa proponuje eleganckie, praktyczne zestawy. Przykłady? Zestaw sześciu ceramicznych miseczek z tacką, zestaw szklanych salaterek lub zestaw trzech miseczek do sosów. Takie pomysłowe zestawy to świetny pomysł na prezent również dla kogoś bliskiego.

Dla tych, którzy nie przekonali się do miseczek szklanych lub porcelanowych, proponujemy miseczki plastikowe. Można w nich przechowywać żywność. Niektóre modele można podgrzewać w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu nie musimy wyjmować żywności z miseczki, co jest niezwykle przydatne (na przykład w pracy).